Létesítménygazdálkodási munkatárs

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Feladatok

  • Közreműködés a létesítmény üzemeltetése során felmerülő problémák megszüntetésében.
  • Hulladékgazdálkodási feladatok elvégzése.
  • A létesítmény területének, környezetének rendben tartása.
  • A létesítmény területén található növényzet szakszerű ápolása.
  • A gondjára bízott gépek, eszközök, szerszámok rendben, üzemkész állapotban tartása.
  • A létesítménygazdálkodás érdekeltségi rendszerének fenntartása, kapcsolattartás a többi szervezeti egységgel.
  • Takarítási feladatok ellenőrzése, területi tisztítószer igények összegyűjtése. A tisztítószer elosztása, a felmerülő hiányok pótlása.
  • Kapcsolattartás az illetékességi terület kivitelezőivel.
  • Tervszerű karbantartások ellenőrzése, a külső vállalkozók által elvégzett munka minőségének ellenőrzése.
  • Üzemeltetési feladatokat végző berendezések, gépek ellenőrzése, üzemelési adatok összegyűjtése, nyilvántartások naprakész vezetése.
  • A létesítménygazdálkodás felügyelete alá tartozó berendezések üzemének előírások szerinti ellenőrzése.

Elvárások

  • Középfokú gépészeti vagy elektronikai tanulmányok
  • MS Office rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Minőség-központúság
  • Probléma megoldás
  • Nyitottság, rugalmasság
  • Környezettudatosság
  • Jó kommunikációs készségek
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő műszakpótlékok
  • Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
  • Vállalati bónuszrendszer
  • Barátságos légkör egy piacvezető multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.