Munkavédelmi előadó

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Feladatok

  • A munka- és balesetvédelemmel kapcsolatos adminisztráció vezetése, a munka és védőruhák, egyéni védőeszközök nyilvántartása
  • EHS folyamatok támogatása, a munka-, tűz-, egészség- és környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • A termelési terület folyamatos munkavédelmi felülvizsgálata
  • Közreműködés az esetleges balesetek kivizsgálásában
  • A gyártásban előforduló gépek, eszközök munkavédelmi szempontú ellenőrzése, felülvizsgálata
  • A gyár területén dolgozók rendszeres munkavédelmi oktatása
  • Szakmai tanácsadás a beszerzéseknél, beruházásoknál
  • Közreműködés munkavédelmi szempontú kockázatértékelés elvégzésében
  • Az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés feltételeinek ellenőrzése, a munkavédelemmel kapcsolatos törvények, jogszabályok, belső előírások betartásának felügyelete a vállalat valamennyi területén

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Szakmai képesítés munkavédelmi területen ÉS/VAGY releváns szakmai tapasztalat
  • Angol VAGY német nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Felelősségteljes személyiség
  • Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő műszakpótlékok
  • Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
  • Vállalati bónuszrendszer
  • Barátságos légkör egy piacvezető multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.