Értékesítési munkatárs

Szívesen kamatoztatnád kommunikációs készséged az értékesítésben és indítanád be ezen a területen (is) karriered?
Tárgyalnál napról-napra új ügyfelekkel?
Dinamikus, leleményes és megbízható ember vagy, aki ügyesen épít kapcsolatokat?
Műszaki vénával rendelkezel?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál jelentkezz Értékesítési munkatársnak egy kis családias céghez!

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása és a velük való kapcsolatfelvétel telefonon és személyesen egyaránt
  • Hosszútávú partnerkapcsolatok kiépítése
  • Új értékesítési csatornák feltérképezése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítési véna
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Dinamikus, pörgős és proaktív személyiség
  • Proaktív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Összetartó, családias légkör
  • Önálló munkavégzésre való lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.