Szereléstechnológus mérnök

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Feladatok

  • Új termékek szereléstechnológiájának megtervezése.
  • Futó termékek szereléstechnológiájának optimalizálása.
  • Műszaki dokumentáció készítése.
  • Szereldei munkahely felépítése, kialakítása.
  • Termék életciklus követése.
  • Együttműködés külső és belső partnerekkel.
  • Oktatások képzések szervezése lebonyolítása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Gyártástechnológiai alapismeretek
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Nyitottság
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria)
  • Egyéni és vállalati prémium és bónuszrendszer
  • Fejlődési lehetőség egy vezető multinacionális válalatnál
  • Modern munkakörnyezet, támogató vezetéssel és barátságos kollégákkal

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.