CNC elektromos karbantartó

Budapesti telephelyű multinacionális partnerünk megbízásából keresünk CNC elektromos karbantartót a 15.kerületbe.

Feladatok

  • Karbantartási tevékenységek dokumentálása
  • CNC megmunkáló gépek és célgépek megelőző karbantartása (3-4-5 tengelyes megmunkáló központok, CNC köszörűk és szikraforgácsoló gépek)
  • Javítási, felújítási feladatok elvégzése
  • Ad hoc gépmeghibásodások elhárítása
  • Tervezett, időszakos karbantartások elvégzése
  • A gépek zavartalan működésének biztosítása, rendeltetésszerű használata
  • Mechanikus karbantartók támogatása

Elvárások

  • Gépipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • 1-3 éves CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Siemens, Heidenhein, Unipro, és AEG vezérlések karbantartási ismerete

Előny:
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztal
  • Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)
  • SAP karbantartási modul ismerete

Amit kínálunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet:
viktoria.takacs@randstad.hu címen, vagy érdeklődni a 0630/883 23 92 telefonszámon.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Viktória Takács
viktoria.takacs@randstad.hu
0630/883 23 92
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.