Szenior adótanácsadó (vegyes adónemek)

Új kihívásokat keresel tapasztalt adótanácsadóként?
Szívesen dolgoznál tanácsadócégnél, nemzetközi környezetben?
Az szakmai, angol nyelvtudásod is naprakész?

Ha mindenre IGENnel válaszoltál, akkor nem kell tovább görgetned az állásajánlatok között, mert EZ lesz a neked megfelelő!

Feladatok

  • Tanácsadás vegyes adónemek vonatkozásában (IPA, TAO, ÁFA, SZJA...)
  • Részvétel adóügyi átvilágításokban és adótervezési projektekben
  • Közreműködés adó-ellenőrzési ügyek előkészítésében, lebonyolításában
  • Közvetlen kapcsolattartás ügyfelekkel és a hatóságokkal,
  • Junior tanácsadók szakmai felügyelete és koordinálása,
  • Szakmai cikkek, hírlevelek írása, belső oktatások lebonyolítása

Elvárások

  • 3-4 év releváns tapasztalat
  • Adótanácsadó képesítés
  • Közgazdasági / jogi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (emellett a német előnyt jelent)
  • Ügyfél-központú szemlélet és precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai továbbfejlődési, tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Tartalmas és változatos munka
  • Nemzetközi üzleti környezet és nívós iroda

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gőzse Krisztina
krisztina.gozse@gmail.com
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest