Junior adótanácsadót keresünk!

Érdekel az adózás világa?
El tudod képzelni magad hosszútávon egy tanácsadó cégnél?
Érdekelnek a különböző adónemek és épp kihívásokat keresel?
Ha mindegyikre igennel válaszoltál, és magabiztos angol nyelvtudással is rendelkezel, akkor TÉGED keresünk!

Feladatok

  • Külföldi ügyfelek magyarországi adókötelezettségeinek teljesítése
  • Adóbevallások, kalkulációk készítése (főleg ÁFA és SZJA adónemek területén)
  • Folyamatos kapcsolattartás külföldi ügyfelekkel,
  • Részvétel adó-ellenőrzésekben, adótanácsadási projektekben
  • A szenior adótanácsadók munkájának támogatása

Elvárások

  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudás (mellette a német nyelvtudás előny)
  • ÁFA compliance területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!
  • Felsőfokú közgazdasági/számviteli/pénzügyi végzettség vagy adótanácsadó képesítés
  • Precíz, pontos, együttműködő, segítőkész attitűd
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Nemzetközi üzleti környezet
  • Jól felszerelt munkahely és jó kollektíva

Munkavégzés helye

X. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gőzse Krisztina
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.