Saláta előkészítő

Piacvezető konyhakész salátákat előállító élelmiszeripari partnerünkhöz keresünk Saláta Előkészítő munkatársakat.
Dinamikusan fejlődő, bővülő csapat keresi az új tagját! Lehet Te vagy az?

Feladatok

  • nyersanyagok szakszerű tisztítása, mentesítése a hibáktól,
  • saláták feldolgozásra való előkészítése,
  • csomagológépről érkező termékek leszedése, minőségének ellenőrzése.

Elvárások

  • 2 műszakos munkarend vállalása (7:00-től 16:00-ig, 16:0-től 1:00-ig, folyamatos munkarendben, hétfőtől vasárnapig, 2 pihenőnappal).
  • precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabli munkalehetőség,
  • Családias légkör,
  • Korrekt bérezés.

Munkavégzés helye

Gyál

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kocsis Ivett Dalma
ivett.dalma.kocsis@randstad.hu
30/428-7739
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.