Üzletág Vezető - Takarítási Üzletág

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, a létesítménygazdálkodás, kivitelezés és üzemeltetés területén tevékenykedő, széleskörű szolgáltatási portfólióval rendelkező stabil magyar vállalat.

Csapatuk bővítése céljából keresünk szakembert Üzletág Vezető pozícióba, aki teljes felelősséggel bír a Takarítási Üzletág irányításáért, fejlesztéséért és eredményiért (stratégiaalkotás, fejlesztés, koordinálás, HR politika képviselete, döntés-előkészítés és -megvalósítás).

Feladatok

  • Üzletághoz tartozó területi vezetői feladatok ellátása különböző munkaterületeken
  • A területhez tartozó munkatársakkal való kapcsolattartás, csapatok vezetése, koordinálása
  • A területhez tartozó feladatok vezetői szervezése
  • A rábízott terület teljes körű szakmai ismerete és folyamatos fejlesztése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízó képviselőivel
  • A terület éves tevékenységi ütemtervének kialakítása és megvalósítása
  • A terület folyamatos fejlesztése a piaci mechanizmusok figyelembe vételével
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Az éves üzleti terv végrehajtásának biztosítása a gazdasági hatékonyság maximalizálása mellett
  • Szükséges projektcsapat felépítése, szakmai fejlesztése, folyamatos motiválása
  • Biztosítja a rábízott egység teljes körű szakmai felkészültségét
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Hasonló vállalatnál /hasonló területen szerzett, legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat / készségek megléte
  • Stratégiai gondolkodás
  • Önálló munkavégzés
  • Kimagasló szervező- és kommunikációs készség
  • Folyamatos fejlesztési- és fejlődési készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Megbízhatóság, igényes, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai perspektíva

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pomázi Gergely
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.