Mérnöki karrier az Infineonnál

Az Infineon Németország legnagyobb félvezető gyártójaként világszerte 37.000 munkavállalót foglalkoztat. Félvezető- és rendszermegoldásaival, a környezet megóvását is szem előtt tartva, választ kíván adni a modern társadalmak kihívásaira az energiahatékonyság, a mobilitás és a biztonság területén. Cégünk elmúlt 25 éves magyarországi fejlődése során mára elértük, hogy több mint 1200 kollégánk dolgozhat stabil, modern és folyamatos fejlődést biztosító nemzetközi környezetben Cegléden.

Feladatok

  • Senior villamos és gépészmérnökök új kihívásokra lelhetnek az ipari mérnökségünk válogatott csapatába.
  • Termékmérnöki munkakörbe 3-5 éves tapasztalattal rendelkező villamosmérnökök jelentkezését várjuk.
  • Folyamatmérnökségünkön már 1 éves tapasztalattal rendelkező villamos, gépész, valamint vegyészmérnök jelölteket keresünk.
  • Beszerző-anyagmérnök jelentkezőktől közgazdasági és mérnöki erények is szükségesek.
  • 3-5 éves tapasztalattal rendelkező új EHS mérnök kollégánk kettős szaktevékenység ellátásával járulhat hozzá munkakörnyezetünk biztonságához: munka- és tűzvédelem.
  • Minőségbiztosítási mérnökként részt vehetsz a Zero Defect elven működő gyártásunk munkájába.

Elvárások

  • Releváns mérnöki végzettség.
  • Angol, vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete.
  • Elektronikai gyártásban szerezett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Az Infineon három jól elkülöníthető, speciális feladatokat, képzéseket magába foglaló karrier utat kínál: project specialista, mérnöki-szakmai területek és vezetői pálya.
  • Folyamatos fejlődés: külső és belső trainingek, ingyenes nyelvi kurzusok, tapasztalt nemzetközi kollégák állandó támogatása.
  • Pozícióktól függően Malajziától, Németországig terjedő kiküldetések, színes feladatkörök.
  • Nettó 30 Ft/km-es munkába járási útiköltség térítés a belépés napjától.
  • A vonattal munkába érkező kollégákat ingyenes céges, kényelmes buszok szállítják a telephelyre.
  • A jelen kór elvárásaihoz igazodó alapbéren, cafetérián felül nálunk a kollégák éves bónusz rendszerben történő extra juttatásra jogosultak.
  • Gyermekszületési, házasságkötési, valamint iskolakezdési támogatásainkkal a családos munkatársak minden élethelyzetben számíthatnak a cég segítségére.
  • Cegléden ingyenes sportolási lehetőséget biztosítunk egész évben. Évszaktól függően támogatjuk kollégáink szezonális igényeit, mint futó rendezvények, korcsolyázás és triatlon.

Munkavégzés helye

Cegléd

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.