Patikalátogató

Feladatok

Van már tapasztalatod patikalátogatásban?
Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves vagy Jász-Nagykun-Szolnok megye területén laksz?
Szívesen foglalkoznál bevizsgált, jó minőségű és hatékony termékekkel, melyek között az étrend-kiegészítők, vitaminok, bőrgyógyászati, reumatológiai vagy akár fájdalomcsillapító termékek is megtalálhatóak?
Ha igen a válaszod, jelentkezz most! Megbízónk ismert multinacionális gyógyszeripari cég, akik folyamatosan bővülnek és jelenleg több új pozícióba keresnek munkatársat Magyarország területén.

Elvárások

  • Minimum 1 éves tapasztalat patikalátogatásban
  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Eredményes munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (alapbér + juttatások + autó magánhasználatra is)
  • Támogató vezető
  • Adott terület szakértőjévé válhatsz
  • Stabil, növekedő vállalat

Munkavégzés helye

Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Jász megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.