Szerszám- készülékbeállító

Budapesti telephelyű, multinacionális partnerünk megbízásából keresünk Szerszám- készülékbeállító munkatársat a 15.kerületbe.

Feladatok

  • Szerszámok beállítása, összeszerelése, bemérése, gépre történő eljuttatása
  • A szerszámok tervszerű karbantartásának elvégzése, élettartamok figyelése
  • Forgácsoló befogókészülékek felügyelete, előkészítése a gyártásnak és szükség szerinti karbantartása

Elvárások

  • Szerszámkészítő szakmunkás vagy technikus végzettség
  • Eszterga, hagyományos marógép, hagyományos köszörűgép kezelési és technológiai ismerete
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
Előny:
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes német/angol nyelvtudás
  • Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet:
viktoria.takacs@randstad.hu címen, vagy érdeklődni a 0630/883 23 92 telefonszámon.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Viktória Takács
viktoria.takacs@randstad.hu
0630/883 23 92
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.