Műszaki (beruházási) projektvezető / Project manager (greenfield investment)

Csongrád megyei élelmiszeripari partnerünk számára keresünk egy új beruházás megvalósítására műszaki projektvezetőt.

Partnerünk egy nagy múltú magyar cég, mely költség és folyamat racionalizálás érdekében egy hosszútávú projektet indít.

Feladatok

Az új kolléga fő fókuszában a több szintű projektcsapat teljes körű koordinálása, a projekt megvalósíthatóságának felügyelete, leginkább építőmérnöki és műszaki szempontból, valamint a külső partnerekkel való kommunikáció összefogása lesz.

A pozícióhoz tartozó feladatok még:
  • épület tervezés
  • engedélyeztetési folyamatok lebonyolítása
  • projekt utánkövetés
  • people management.

Elvárások

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • legalább 5 éves tapasztalattal ipari beruházási projektvezetésben
  • építész- vagy építőmérnöki diplomával
  • erős angol nyelvtudással.

Előnyt jelent, ha a jelölt rendelkezik:

  • gépészmérnöki diplomával is
  • élelmiszeripari gyártásban szerzett tapasztalattal

Amit kínálunk

Partnerünk kiemelkedő juttatási csomagot és hosszútávú munkalehetőséget kínál (már a projekt befejezése utáni időszakra is meg vannak az új kolléga feladatainak tervei).

Munkavégzés helye

Szeged

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezését elküldheti a "Jelentkezzen most" gombbal vagy az alábbi e-mail címre (tárgyban jelölje meg a pozíciót).

marta.klebniczki@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.