Vezénylő operátor

A hamarosan nyíló MOL Petrolkémiához keresünk vezénylő operátorokat, tiszaújvárosi munkahelyre!

Feladatok

• SSBR üzem üzemvitelének felügyelete és folyamatos irányítása.
• Termelési bizonylatok kezelése, adatszolgáltatás a termelés napi elszámolásához.
• A technológiai és egyéb utasítások, illetve a műszakvezető/csoportvezető utasításai alapján operatív üzemi irányítási feladatokat lát el.
• A folyamatirányító műszerek (DCS) kezelésével folyamatosan ellenőrzi, és beavatkozásaival biztosítja az adott üzemvitelre előírt technológiai paramétereket.
• Elvégzi a napi termelési elszámolásokat, bekéri a napi vizsgálati eredményeket, kezeli a termelési bizonylatokat. Elvégzi az információs rendszerekben rendszerben előírt feladatait.
• Saját hatáskörben elvégzi azokat az azonnali beavatkozásokat igénylő feladatokat, amelyekkel tűz, baleset, nagyobb meghibásodás, illetve környezetszennyezés előzhető meg.
• Az ellenőrzései során a technológiai paraméterekben tapasztalt, illetve az üzem területén észlelt rendellenességekről haladéktalanul tájékoztatja a műszakvezetőjét/csoportvezetőjét.
• Utasításra elvégzi a beavatkozásokat. Üzemzavar esetén részt vesz annak elhárításában.

Elvárások

• Középfokú végzettség
• Vegyész, gépész, vagy műszerész szakképzettség
• Minimum 1 év szakmai tapasztalat
• kiváló kommunikációs és együttműködő készség,
• fokozott probléma-kezelés és elemző készség

Amit kínálunk

• hosszú távú munkalehetőség,
• korrekt juttatási csomag,
• Cafetéria,
• utazási költségtérítés.

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
Érdeklődni: beata.partai@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.