Gyártósori operátor

Egri partnerünk sebességváltó és kormánymű gyártásával foglalkozik, melyek autóbuszokhoz és tehergépjárművekhez készülnek.

Feladatok

• A szerelési tervek alapján a gépek beállítása, a szerelési folyamatok elindítása, felügyelete és az automatikus kalibrálások elvégzése
• Az alkatrészlisták karbantartása az ellenőrzőlista szerint
• Anyagmozgatás
• A munkafolyamatok felfüggesztése, leállítása hibák, zavarok észlelése esetén
• A gépek karbantartása és tisztítása a karbantartási terveknek megfelelően, a munkaterület tisztántartása

Elvárások

• Fémipari/Autóipari végzettség
• Lelkiismeretes munkavégzés
• Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság
• Többműszakos munkavégzésre való hajlandóság
• Csapatban való együttműködés
• Gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• versenyképes juttatási rendszer,
• bónuszok,
• bejáróknak utazási költségtérítés,
• vállalati melegkonyhás támogatási keretösszeg (napi),
• évi több alkalommal ingyenes orvosi szűrővizsgálatok,
• Bitskey Aladár Uszoda, valamint az ott megrendezésre kerülő vizilabda mérkőzések ingyenes látogatása.
• Térítésmentes sportolási lehetőségek,
• alapítványi óvoda.

Munkavégzés helye

Eger

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.