Product and Solution Application Engineer

Villamos energetikai termékek és rendszerek tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnerük számára keresünk új kollégát.

Feladatok

  • A vállalat termékeinek és szolgáltatásainak műszaki megismerése alapján az értékesítők munkájának kereskedelmi és technikai támogatása
  • "Application design" ismertetése az ügyfelek számára
  • Komplex és/ vagy új megoldások készítése
  • Ügyfélkérések elemzése, ajánlatkészítés
  • Projektekben való részvétel

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • IT affinitás és hajlandóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Patakfalvi Réka
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.