Online Marketing Manager

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk Online Marketing Manager pozícióba dinamikus kollégát biatorbágyi munkavégzéssel.

Feladatok

Az online marketing manager feladata a web, SEO/SEM, email, display kampányok, valamint közösségi oldalakon megjelenő marketing kampányok tervezése, elemzése és kiértékelése. Emellett valamennyi digitális csatornán keresztül potenciális ügyfelek megszerzése, a meglévők megtartása a közösségi média eszközeivel.

Te vagy a megfelelő jelölt, ha hiszel az online marketingben és sikeresen tudod alkalmazni. Rugalmas és sokoldalú marketingest keresünk, akinek fő feladata az értékesítés növelése.

• Részvétel az nnline marketing stratégia kialakításában, megvalósításában az értékesítési célokkal összhangban, a márkaismertség növelése és megfelelő forgalom elérése.
• Online marketing eszközök használata: SEO, SMM, SEM, tartalommarketing SEO szempontok szerint.
• A termékmenedzsmenttel, a sales és marketing csapattal együttműködve az új és már bevezetett termékek, szolgáltatások folyamatos promóciója
• Ügyfelek elemzése: oldallátogatás, kattintások, konverziók és vásárlási szokások. Értékesítés növelése a webáruházban.
• Versenytársak tevékenységének elemzése, az iparágra jellemző gyakorlatok ismerete, az online és mobil kommunikáció területén új stratégiák kidolgozása.
• Organikus és fizetett akvizíciós csatornák kipróbálása.
• Marketing tevékenység hatékonyságának elemzése, illetve az értékesítési kampányok hatékonyságának növelése.

Elvárások

• Marketing vagy hozzákapcsolódó területen szerzett felsőfokú gazdasági végzettség.
• Tapasztalat B2B online marketing és hirdetés területen.
• Webanalitikai eszközök alapos ismerete (pl. Google Analytics).
• Google Adwords kampányok létrehozásában és optimalizálásában szerzett tapasztalat.
• Kiváló szövegértelmezés és fogalmazás, a megfelelő információ belső és külső kommunikációja.
• Magabiztosság a számok világában, kiváló elemző és analitikus képesség.
• Nyelvismeret: legalább középfokú angol és/ vagy német.

Amit kínálunk

  • Multinacionális háttér
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Napi szintű idegennyelv használat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningeken való részvétel

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.