Műszaki igazgató

Állandó és időszakos rendezvényeknek otthont adó, az ország egyik legjelentősebb kulturális központjaként számon tartott ügyfelünk részére keresünk Műszaki Igazgató kollégát. Az új munkatárs az üzemeltetési osztály vezetése mellett több kiemelt jelentőséggel bíró beruházást és fejlesztést is összefog műszaki vonalon.

Feladatok

  • Üzemeltetési feladatok támogatása, beruházások koordinálása, alvállalkozók versenyeztetése és kiválasztása, szerződések előkészítésében való aktív részvétel
  • A beruházások és fejlesztések képviselete, szakmai anyagok készítése, vezetői döntéselőkészítő folyamatokban történő aktív részvétel
  • A beruházási és fejlesztési kivitelezési munkák felügyelete
  • Üzemeltetési és beruházási osztályok (összesen 14 fő) vezetése
  • A beruházásokkal és fejlesztésekkel kapcsolatos folyamatok dokumentálása, koncepció alkotás
  • A társaság érdekeinek képviselete, külső és belső kommunikációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló pozícióban eltöltött többéves tapasztalat, épület kivitelezések vezetésében szerzett gyakorlat
  • Csoportvezetői készségek és rutin
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Rugalmas, agilis személyiség

Amit kínálunk

  • Kiemelt, szakmai kihívást jelentő beruházások megvalósításában való részvétel
  • Változatos feladatkör egy mozgalmas környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség Budapest egyik legvonzóbb, központi részén (2. kerület)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Klebniczki Márta
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.