CNC gépbeállító

Német központú, nemzetközileg elismert partnercégünk számára keresünk CNC gépbeállító kollégát azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Gépbeállítóként a CNC gépkezelő munkatársak támogatása, segítségnyújtás
  • A gépek felszerszámozása, készülékezése
  • Hatékony átállás másik munkadarabra vagy szériára
  • Szerszámbemérések elvégzése
  • CNC programok betöltése, aktuális programmódosítások elvégzése
  • Forgácsolási paraméterek meghatározása
  • Gyártásindítás
  • Gépekkel kapcsolatos problémák (meghibásodás, ütközés) jelzése az illetékes személyek felé
  • Elvégzett munka lejelentése SAP-ban
  • Technológus támogatása (új, vagy módosított technológiájú alkatrészek gépbeállítási feladataiban történő közreműködés)
  • Termelési problémák egyeztetése művezetővel, karbantartással, technológiával, anyagmozgatóval, minőség ellenőrrel, szerszámraktárral, szerszámköszörűssel

Elvárások

  • 3 műszakos műszakrend vállalása
  • Műszaki szakközépiskolai végzettség
  • Átfogó anyagismeret (forgácsolható acél anyagok ismerete; forgácsolható könnyűfém anyagok ismerete; nyomásos öntészeti anyagok ismerete)
  • CNC vezérlések ismerete (Chiron megmunkálóközpont)
  • Méréstechnikai ismerete (3D; SPC)
  • Műszaki rajz ismerete (forgácsolási technológiák, marási, esztergálási ismeretek)

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy piacvezető és folyamatosan bővülő vállalatnál
  • Szakmai kihívások egy kiváló munkakörnyezetben
  • Multinacionális vállalati kultúra
  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás vállalati autóbusszal (Budapesten belül)

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Déri Piroska
06 30 340 89 02
piroska.deri@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.