Gyártósori mérnök

Gyártósori mérnököt keresünk a Tungsram Csoport budapesti gyárába!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tért vissza a piacra. A kezdetektől egészen a mai napig a Tungsram tudatosan dolgozott ki új megoldásokat a fő területén, a világítástechnikában és a villamosítás lehetőségeit keresve.

Feladatok

Gyártósori mérnökként a fő feladataid a következők lesznek:

  • A gyártási folyamat technológiai felügyelete
  • Veszteségek elemzése, termelési hatékonyságot növelő projektek generálása, végrehajtása
  • Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, betartása
  • A gyártás minőségi mutatóinak nyomonkövetése, ellenörzése, javító intézkedések meghatározása
  • Vevői reklamációk kivizsgálása
  • Auditokon való részvétel
  • Folyamatoptimalizáló intézkedések kidolgozása és bevezetése

Elvárások

Milyen háttérrel érdemes erre a pozícióra jelentkezni?

  • Fesőfokú szakirányú műszaki végzettség – gépészmérnöki / villamosmérnöki / mechatronikai mérnök / kohómérnöki / alakítástechnológiai végzettség
  • 1-5 éves termelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rajzolvasási és mérési gyakorlat
  • Mérési eljárások és mérőeszközök alapszintű ismerete
  • Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság,
  • Komplex gondolkodásmód és jó problémamegoldó képesség,
  • Együttműkődő képesség,
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Az angol nyelvtudás nem elvárás a pozícióban.

Amit kínálunk

Miért érdemes erre a pozícióra jelentkezni?

  • hatalmas tudásbázis, nagyon sokat lehet tanulni
  • megismerheted a gyártás részletes működését egy nagy múlttal rendelkező cégnél
  • a cég átalakulása kapcsán izgalmas új projektek jönnek, nagy a fókusz az innováción
  • béren kívüli juttatási csomag, sportolási támogatás
  • különleges technológiát ismerhetsz meg ebben a pozícióban

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
ildiko.bertok@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest