Minőségbiztosítási gyakornok - gyártás területén!

A Tungsram csoport budapesti gyárába keresünk Quality területre gyakornokot minimum 30 óra vállalásával.

Lehetsz aktív/ passzív hallgatói státuszban vagy akár frissdiplomásként is jelentkezhetsz!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tért vissza a piacra. A kezdetektől egészen a mai napig a Tungsram tudatosan dolgozott ki új megoldásokat a fő területén, a világítástechnikában és a villamosítás lehetőségeit keresve.

Feladatok

  • a különböző gyártási területek támogatása minőségügyi témában.
  • külső és belső minőségi reklamációk és jelzések kivizsgálásának koordinálása, a szükséges dokumentáció előkészítése.
  • minőséggel kapcsolatos mutatók és statisztikák készítése.
  • SPC adatfigyelés és elemzés.
  • MCP és egyéb minőségi előírások által meghatározott mérések meglétének ellenőrzése.
  • területen lévő mérőrendszerek és mérőeszközök megfelelőségének rendszeres igazolása.
  • nem megfelelő termékek kezelése, zárolások kezelése, feloldásukhoz szükséges intézkedések koordinálása.
  • napi, heti, havi selejtfigyelés és elemzés, kiugró selejtek okainak, gyártási körülményeinek meghatározása.
  • külső és belső auditokon való részvétel, intézkedések végrehajtása, visszaellenőrzése.

Elvárások

  • frissen megszerzett diploma, vagy folyamatban lévő felsőfokú mérnöki tanulmányok (minőségbiztosítási szakirány előny).
  • minimum heti 30 órás foglalkoztatás (heti 40 óra előny) és lehetőség szerint minimum 1 év gyakornoki idő vállalása (6 hónap is megoldható)
  • gyártásban szerzett szakmai gyakorlat előny
  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • haladó szintű MS Office ismeretek.
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • pontosság, precizitás, önállóság
  • erős folyamat- és eredmény orientált gondolkodásmód.
  • proaktivitás

Amit kínálunk

Miért lehet érdemes beadnod a jelentkezésedet?

  • nagy múltú nemzetközi vállalatba kerülhetsz be
  • láthatod Budapesten egy nagy gyártócég működését
  • változatos a munka
  • szakmai fejlődés, nagyon szorosan együtt kell majd dolgoznod a Quality mérnök kollégákkal, folyamatosan új szakmai kihívásokat fogsz kapni

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
ildiko.bertok@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest