Senior IT Sales Professional

Szenior IT Értékesítőt keresnünk egy olyan rangos és jól ismert partnercégünk számára, amely Magyarországon és Európában már régóta jelen van. A vállalat a világ egyik vezető IP technológiai szolgáltatója, mely Cisco megoldások testreszabásával és értékesítésével foglalkozik.

Feladatok

  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak disztribútorokon, viszonteladókon és
rendszerintegrátorokon keresztül történő globális értékesítéshez kapcsolódó feladatok ellátása és ez által az exportból származó árbevétel tervek teljesítése.
  • Új ügyfelek felkutatása, ügyfél kapcsolatok kiépítése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
  • Marketing feladatok ellátása, prezentációk elkészítése és megtartása
  • Ebben a pozícióban, amennyiben nyitott a jelölt alkalma lesz arra hogy 3-6 hónapot LA töltsön
  • Árajánlat készítés és teljes projekt management feladatok végigkísérése

Elvárások

  • Preferáltan felsőfokú műszaki (esetleg gazdasági) végzettség
  • Magas tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • 8-10 éves értékesítői tapasztalat, amelyből legalább 5 év informatikai értékesítő
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Ügyfélközpontúság
  • Csapat-orientált hozzáállás
  • Telekommunikációs háttér ismerete előnyt jelent
  • Magabiztos fellépés
  • Magas szintű műszaki vagy telekommunikációs érdeklődés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó RÁC
+36 30 981 0054
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.