Üzletfejlesztési tanácsadó

Partnerünk hazánk egyik meghatározó, gáziparban évtizedek óta jelen lévő vállalata.

Csapatuk bővítése céljából keresünk Üzletfejlesztési tanácsadót , aki a vállalati stratégia kialakításáért, megvalósításáért és a termékek fejlesztéséért lesz első sorban felelős.

Feladatok

  • Közreműködés a vállalat nemzetközi stratégiájának kialakításában és érdekeinek képviseletében a különböző nemzetközi fórumokon.
  • A nemzetközi hálózatfejlesztési projektekben a vállalat pozicionálásának támogatása.
  • Együttműködés a vállalat termékeinek fejlesztésében, új termékek és szolgáltatások kialakításában, piaci bevezetésében.
  • A vállalat non-core portfóliójának kialakításában, felépítésében való aktív részvétel.
  • Hazai és nemzetközi stratégiába illeszkedő együttműködési lehetőségek keresése, részvétel azok üzleti értékelésében és kockázatelemzésében.
  • Magas színvonalú üzleti kapcsolatok kialakítása, fejlesztése és fenntartása hazai és nemzetközi üzleti partnerekkel, befektetési bankokkal, intézményi befektetőkkel és tőkepiaci szereplőkkel.

Elvárások

  • Egyetemi közgazdasági vagy mérnöki végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret.
  • Üzletfejlesztésben, gáziparban szerzett legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Nyitott gondolkodás, kreativitás.
  • Csapatjátékos, átlag feletti terhelhetőséggel.
  • Magas fokú elemző készség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.

ELŐNYT JELENT:
  • Gáziparra vonatkozó ismeretek vagy befektetési banki tapasztalat.
  • Projektmenedzsment tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Önálló, kreatív munkavégzés
  • Nagy múltú, stabil vállalat
  • Szakmai perspektíva

Munkavégzés helye

Siófok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bartók Dorka
dorka.bartok@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.