Villamosmérnök Értékesítő

Villamos energetikai termékek és rendszerek tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó
partnerük számára keresünk sales és üzletfejlesztői kompetenciákkal rendelkező munkatársat.

Feladatok

  • Az új kolléga feladata az értékesítési csapat tagjaként a vállalat termékek és megoldások műszaki megismerése és értékesítése
  • Az ideális villamosmérnök értékesítő a jó üzleti kapcsolatok kiépítése mellett képes ügyfél-igényeket generálni a piacon
  • Képes kialakítani a megfelelő értékesítési stratégiát
  • Hosszútávon az üzlet fejlesztésében is aktív szerepet vállal
  • Kereskedelmi partnereket és szerződéseket kezel
  • Részt vesz pro-aktív ügyfél akvirálásban, cross-sellingben, projektek felderítésében
  • Adminisztratív teendőket lát el

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Informatikai tudás és érdeklődés
  • Legalább 2-3 éves szakirányú, értékesítői munkatapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság az országon belül
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Szakmai és műszaki hitelesség

  • Előny: szakmai tapasztalat, piaci ismeret és/vagy élő kapcsolatrendszer a BMS/KNX, illetve az energiamenedzsment területen

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Motiváló, szakmailag felkészült és támogató csapat
  • Stabil, nemzetközi vállalat
  • Felelősségteljes feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
gergely.pomazi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.