Palackfújási gépkezelő karbantartó

Világszerte ismert és közkedvelt terméket gyártó partnercégünk Dunaharasztiban található telephelyére keresünk palackfújási gépkezelő karbantartó munkatársat.

Feladatok

  • Palackfújó és fröccsöntő gépek üzemeltetése és karbantartása
  • Minőségügyi eljárások ismerete, magas minőségügyi követelmények betartása
  • Gépek, berendezések tisztán tartása
  • Napi adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség: műszergyártó, gépkezelő, elektroműszerész
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Remek problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamatos munkarend vállalása (3+3, 12 óra)
  • Előny: termelési, karbantartási tapasztalat, angol/német nxelvtudás

Amit kínálunk

  • Egyedülálló karrierlehetőség fejlett technológia használatával
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbéren kívüli juttatások: bónusz, kiemelt műszakpótlék, cafeteria, magán orvosi ellátás
  • Céges autóbusz, bejárási támogatás

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Tóth
+36 30 291 4186
zsofia.toth@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.