Szenior könyvelő lehetőség tanácsadó cégnél!

Szívesen dolgoznál egy multinacionális, pénzügyi-tanácsadócég munkatársaként?
Több éves tapasztalatot szereztél már teljes körű könyvelésben?
Az angol nyelvtudásod is erős középfokú?

Akkor ne habozz, TÉGED keresünk újonnan nyílott könyvelői pozíciónkra!

Feladatok

Mik lesznek a feladataid?
  • A portfóliódba tartozó cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
  • Zárásokban való részvétel, pénzügyi kimutatások és adóbevallások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően
  • Hatóságokkal (KSH, MNB, NAV) és az ügyfelekkel töréntő kapcsolattartás

Elvárások

Elvárások:
  • Legalább 3 éves, teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban egyaránt
  • Erős számítógépes ismeretek (pl. Excel)
  • Alapos, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

Amivel várunk:
  • Versenyképes bérezés és juttatások (cafeteria, biztosítás...)
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Fiatalos és motivált csapat
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség
  • Munka-magánélet egyensúly

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gőzse Krisztina
krisztina.gozse@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.