Műszaki (karbantartási) vezető

Tiszaújvárosi multinacionális gyártó partnerünk számára keresünk karbantartás vezető mérnök kollégát. A cég Magyarországon egyedülálló termékeket gyárt.

Feladatok

Az új kolléga fókuszában a karbantartási mérnökcsoport teljes körű koordinálása, a tervezett és ad-hoc karbantartás tervezése és lebonyolítása, valamint a karbantartási folyamatok fejlesztése és megújítása lesz.

Elvárások

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • gépészmérnöki diplomával
  • legalább 5 év gyártócégnél szerzett karbantartási csoprtvezetői vagy főmérnöki tapasztalattal
  • aktív angol nyelvtudással.

A pozíció betöltéséhez elengedhetelen, hogy az új kolléga rendelkezzen erős mérnöki szaktudással, rendszerszemlélettel és a folyamatos fejlesztési és változtatási ötletekkel.

Amit kínálunk

A cég versenyképes fizetést, 13. havi bért és kiemelkedő karrierlehetőséget kínál.

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezését elküldheti a "Jelentkezzen most" gombbal vagy az alábbi e-mail címre (tárgyban jelölje meg a pozíciót).

benjamin.tisza@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.