Senior Finance Auditor

Unod a BIG4 világát, de szereted az auditot?

Szívesen csatlakoznál a világ egyik vezető telekommunikációs vállalatának csapatához?

ITT A LEHETŐSÉG!

Feladatok

  • Teljeskörű auditálás,
  • Belső ellenőrzés, pénzügyi, operatív és governance audit
  • SOX404 alapján audit lefolytatása
  • CAATs használata
  • Folyamatfejlesztés

Elvárások

  • 4-6 év releváns audit tapasztalat, BIG4 tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Más európai nyelv ismerete előny
  • ACCA előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Modern, multinacionális munkakörnyezet
  • Támogató, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorottya Sárik
dorottya.sarik@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.