Franciául beszélő ügyfélszolgálati koordinátor (front office)

Partnerünk, a világ egyik legnagyobb autókölcsönző vállalata, új kollágákat keres budapesti központjába. A cég minőségi szolgáltatást nyújt a világ számos részén, az ügyfelek elégedettsége és a termékek tökéletessége nagyon fontos számukra. Ha szeretnél egy növekvő, dinamikus, nemzetközi csapat tagja lenni, gyere és dolgozz náluk!

Feladatok

  • bejövő hívások fogadása
  • információ áramoltatása és segítségnyújtás a különböző ügyek kapcsán
  • teljes körű támogatás a felmerülő kérdésekben
  • felelősség vállalalása a megoldás folyamatában
  • jó viszony ápolása az ügyfelekkel és a közvetítőkkel
  • a hívások adminisztrálása

Elvárások

  • felsőfokű FRANCIA és ANGOL nyelvtudás
  • tapasztalat ügyfélszolgálati területen
  • kiváló kommunikációs kézségek
  • jó problémamegoldó képesség
  • logikai gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • nemzetközi környezet
  • folyamatos fejlődési lehetőségek
  • a meglévő nyelvtudás folyamatos fejlesztése

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nikolett Horváth
nikolett.horvath@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.