Vevői minőségügyi mérnök

Miskolci partnerünk részére keresünk több éves tapasztalattal, és társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudással rendelkező Quality mérnököt!

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevővel a sorozatgyártás minőségi eltéréseivel kapcsolatban,
  • reklamált alkatrészek dokumentációjának kezelése, helyesbítő tevékenységek koordinálása,
  • reklamációs adatok és statisztikák összeállítása és feldolgozása a szakterületek segítségével, valamint ezek eredményeinek dokumentálása a vevővel egyeztetett módon (8D jelentés, vevői portálok),
  • minőséggel kapcsolatos megelőző jellegű megbeszélések lebonyolítása a belső folyamatok optimalizálása céljából,
folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal a vevői elégedettség javítása érdekében.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
több év minőségügyi területen szervezett autóipari tapasztalat,
  • minőségügyi/autóipari szabványok ismerete,
aktív kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás,
jó kommunikációs készség, csapat. és vevőorientált személyiség, terhelhetőség, utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • modern és innovatív technológia,
  • fejlődési lehetőség,
  • biztos háttér, hosszú távú kilátások.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
beata.partai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest