Teljeskörű AP könyvelő gyakornok

Teljeskörű AP könyvelő gyakornokot keresünk a Tungsram Csoporthoz!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tért vissza a piacra. A kezdetektől egészen a mai napig a Tungsram tudatosan dolgozott ki új megoldásokat a fő területén, a világítástechnikában és a villamosítás lehetőségeit keresve. Az autólámpa üzletág több mint 60 éve sikeresen szerepel a világpiacon.

Ha érdekel egy cég, ahol sok új projekt várható, akkor olvass tovább!

Feladatok

A 6 hónapos gyakornoki időszak alatt az AP csapat munkáját fogod támogatni.
A számla beérkezésétől kezdve a kifizetésig látni és csinálni fogod a teljes folyamatot! Belekóstolhatsz egy vállalat életébe, könyvelés, csapatmunka, aktuális könyvelési regulációk alkalmazása gyakorlatban...

A szakmai vezető, ha szeretnéd, mint a szakdolgozatod konzulense is segítségedre lesz!

Mivel egy globális cégről van szó, lehetőséged lesz az angol nyelvtudásod használatára is!

Elvárások

  • Folyamatban lévő BSc / MSc tanulmányok gazdasági területen (pénzügy / számvitel) vagy friss diplomások jelentkezését is várjuk!
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Tettre kész, motivált hozzáállás
  • Legalább 25 óra, de akár teljes munkaidőben is dolgozhatsz nálunk

Amit kínálunk

  • Termelői környzet Budapesten (4. kerület)
  • Szakmai fejlődés, mivel nálunk nem részfolyamatokat kell ellátni
  • Globális vállalat része lehetsz, Budapesten van a Tungsram csoport európai központja!
  • Lehetőség az SAP használatára, annak megismerésére
  • Hosszú távú munkalehetőség -> felvételi lehetőség főállásba
  • Barátságos környezet, fiatal csapat
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ágnes Tapa
agnes.tapa@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest