Szenior partnermenedzser

Partnerünk több mint száz éve a magyar gazdaság meghatározó szereplője. Egy külföldön már 10 éves múlttal rendelkező, de Magyarországon két éve elindított új, innovációra épülő üzletágának csapatába Szenior Partnermenedzsert keresünk. A szakterületet összetett folyamatok és nemzetközi csapat jellemzi.

Feladatok

Új, lehetséges kereskedelmi partnerek felkutatása különböző területeken és országokban, mellyel a már meglévő piaci területeket bővítik
Aktív részvétel és felelősség a partneri megállapodásokkal kapcsolatos tárgyalásokon
Partner folyamatok kezelése (pl. egyeztető tárgyalások)
A meglévő szerződések teljesítésének nyomon követése, felmerülő kritikus üzleti kérdések egyeztetése, megoldási javaslat előkészítése és véglegesítése a harmadik féllel

Elvárások

Természettudományi vagy gazdasági végzettség
Min. 5 év releváns szakmai tapasztalat gyógyszergyári/biotechnológiai/nemzetközi környezetben kereskedelmi vagy üzletfejlesztés területen
Felsőfokú angol nyelvtudás
MS Office magabiztos használata (Excel, PowerPoint)
Analitikus gondolkodás, gyors felfogóképesség, pontosság, kimagasló kommunikációs készség és előadói képesség, eredményességre törekvés

Amit kínálunk

Stabil, megbízható munkahely
Versenyképes jövedelem és bónuszrendszer
Rugalmas munkaidő
Modern munkahelyi környezet
Vállalati óvoda, uszoda, konditerem és üdülők igénybevételének lehetősége
Orvosi szakrendelések telephelyen belül
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Képzési, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.