Kintlévőség-kezelő

Multinacionális energiaipari ügyfelünk budaörsi irodájába keresünk kintlévőségkezelői tapasztalattal bíró munkatársat.

Feladatok

  • SAP-ban hitelkeretek és kockázati kategóriák frissítése; Hitelkeretek felállítása és felülvizsgálata; A vevők értékelése hitelezési szempontból; Blokkolt rendelések felülvizsgálata; Rendelések oldása, a megfelelő jogosultságok ellenőrzése
  • Kintlévőség-kezelői értekezletek előkészítése és lebonyolítása; Kapcsolattartás a hitelbiztosító-társaságokkal;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal valamint az ügyfelekkel és a jogi képviselővel;
  • Kockázatelemzés és -kezelés;
  • A felszámoltatási eljárások menedzselése; Felszámolási eljárások követése
  • Rendszeres beszámolók készítése
  • A számviteli csoport munkájának támogatása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (pénzügyi-számviteli területen)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kintlévőség-kezelés területén szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • SAP ismeret előny
  • Mérlegképes könyvelői képesítés előny
  • Precizitás, következetesség, magas fokú problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Tréningek, képzések
  • Tanulási, fejlődési lehetőség - a könyvelési terület megismerésére való lehetőség
  • Hosszú távú lehetőség
  • Összetartó csapat

Munkavégzés helye

Budakeszi

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.