LEAN Champion

A Tungsram Csoporthoz keresünk LEAN Champion kollégát, aki a gyártás egy dedikált területén koordinálná a LEAN átalakulást a Budapesti gyárban!

Keresed a logikát a munkádban? Imádsz kérdezni és megismerni új dolgokat? Felismered a problémákat, és nem mész el mellettük? A problémák megoldására rengeteg ötleted van, amit szeretnél megvalósítani? Ha ezekre a kérdésekre „igen”-t válaszoltál és szívesen segítesz másoknak egyszerűbbé tenni a munkáját akkor a LEAN csapatban a helyed!

Feladatok

LEAN Championként az lesz a legfőbb célod, hogy LEAN stratégiát implementálj, a veszteséget okozó folyamatokat feltárd és módosításokat javasolj. Az időd több, mint felét a gyártásban fogod tölteni, a folyamatok megismerésén és javításán lesz a hangsúly.

További feladataid lesznek:
  • éves Lean/ Kaizen terv összeállítása a terület vezetőjével egyeztetve, a terv végrehajtása
  • a működést leíró értékáram térképek elkészítése, annak fejlesztésére műhelymunkák levezénylése, a transzformációhoz szükséges LEAN eszközök meghatározása és akciótervbe illesztése
  • akcióterv alapján több napos (Action Work Out) / Kaizen hetek szervezése, lebonyolítása, eredményeinek prezentálása, fenntartása
  • részvétel a terület legfőbb mérőszámainak (KPI) meghatározásában, majd javaslatot tenni a hatékonyságot javító intézkedésekre
  • segítségnyújtás a terület vezetőjének a megfelelőség javítása érdekében
  • a dolgozók által benyújtott jobbító javaslatok értékelése, javaslat Lean jutalomra
  • belső működési folyamatok fejlesztése, egyszerűsítése, digitalizálása
  • bevezetendő módszertani elemek, eszközök megahatározása (5W, 5W1H, A3, 3P, SMED, Kanban…)
  • meglévő 5S rendszer fejlesztése
  • önfenntartó gépkarbantartási rendszer kidolgozásának felügyelete (TPM), T- kártya rendszer működtetése
  • új belépő és éves frissítő oktatások tematikájának meghatározása és az oktatás kontrollja
  • lean specialisták szakmai támogatása
  • részvétel a rendszeres gyári Lean megbeszéléseken és együttműködés más terület Lean Championjaival, és TPM specialistáival

Elvárások

Elképzeléseink az ideális jelöltről:

  • Lean és Kaizen ismeretek, 2+ év tapasztalat ezen a területen
  • felsőfokú végzettség, preferáltan műszaki területen
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kapcsolatteremtő képesség, csapatmunka

Amit kínálunk

Miért érdemes pályáznod erre a lehetőségre?

egy újonnan felálló csapatban, nagy önállósággal és kreativitással tervezheted meg a legjobb LEAN folyamatokat
  • Lean specialista és szakmunkás segíti a munkád
  • a cégen belüli változások miatt rengeteg izgalmas, új projekt várható

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
+3630-265-5237
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.