LEAN Specialista

A Tungsram Csoporthoz keresünk LEAN Sepcialista kollégát, aki a gyártás egy dedikált területén támogatja a LEAN átalakulást a Budapesti gyárban!

Keresed a logikát a munkádban? Imádsz kérdezni és megismerni új dolgokat? Felismered a problémákat, és nem mész el mellettük? A problémák megoldására rengeteg ötleted van, amit szeretnél megvalósítani? Ha ezekre a kérdésekre „igen”-t válaszoltál és szívesen segítesz másoknak egyszerűbbé tenni a munkáját akkor a Tungsram LEAN csapatában a helyed Lean Specialista kollégaként!

Feladatok

Lean Specialistaként a gyári LEAN stratégia megvalósításában számítunk a segítségedre, a területi LEAN Vezető és a LEAN Champion útmutatásai alapján a következők szerint:

  • Kulcs Teljesítmény mutatóinak (KPI) nyomon követése, és a KPI adatok elemzésén keresztül javaslatot tenni a hatékonyságot javító intézkedésekre, majd segítségnyújtás azok megvalósításban
  • akcióterv alapján több napos (Action Work Out) / Kaizen hetek szervezése, lebonyolítása, eredményeinek nyomon követése, fenntartása
  • módszertani elemek, eszközök bevezetése, kialakítása (5W, 5W1H, A3, 3P, SMED, 5S, Kanban…)
  • 5S rendszer működtetése, auditok vezénylése, fejlesztő akciók végrehajtása
  • önfenntartó gépkarbantartási rendszer felügyelete (TPM), T- kártya rendszer működtetése
  • dolgozói ötletek és műszerészprojektek kezelése, a végrehajtás támogatása
  • működési dokumentációk készítése
  • részvétel a rendszeres gyári Lean megbeszéléseken és együttműködés más terület Lean Championjaival, és TPM specialistáival

Elvárások

Az ideális jelölt
  • erős folyamat-szemlélettel rendelkezik
  • érti és tudja, hogy a teljesítmény nyomonkövetése miért fontos
  • könnyen adja át tudását kisebb csapatok számára úgy, hogy a résztvevők az ott tanultakat beépítik a mindennapjaikba, hiszen a dolgozók oktatása is a feladat része lesz

Milyen háttered legyen?
  • Főiskolai / Egyetemi végzettség (Bsc / Msc) vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Elkötelezettség a Lean gondolkodásmód és a folyamatos fejlődés mellett
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Erős kapcsolatteremtő képesség, szervezőkészség és elemzőkészség
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Kreatívitás, nyitottság az új ötletekre

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • nagy múltú vállalat
  • változatos munka
  • folyamatos szakmai fejlődés, karrierút
  • komplex gyártó környezet megismerése

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
+3630-265-5237
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.