Raktáros

Autóalkatrész forgamazásával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk Raktáros munkakörbe 1 fő állandó munkavállalót.

Feladatok

• Az alapvető raktározási feladatok ellátása
• Árukészlet raktározása, csomagolása, ki- és bevételezése
• Bejövő árú címkézése
• A beérkezett áruk polcra helyezése
• Árumozgatás géppel és kézzel
• A vevői megrendelések szedési lista alapján pontos, és precíz összekészítése, és összecsomagolása
• Vonalkódolvasó eszköz használata
• Árukezelési és leltározási feladatok elvégzése
• A raktári folyamatokban és a raktári rend, tisztaság fenntartásába való aktív részvétel
• A munka-, tűz- és a balesetvédelmi előírások betartása

Elvárások

• Gyors, munkavégzés
• Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
• Középfokú végzettség
• Releváns raktári gyakorlat
• Targoncavezetői jogosítvány megléte (OKJs képzés (3312,3324)
• Magasemelésű és elektromos targoncavezetői rutin

Amit kínálunk

• Stabil munkáltatói háttér, bejelentett jogviszony
• Hosszú távú munkalehetőség
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Fiatal, és lendületes csapat
• 1 műszakos munkarend 8.00 - 16.30

Munkavégzés helye

Páty, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Fekete Andrea
andrea.fekete@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.