.NET fejlesztő

Partnerünk nagyvállalati middleware és webes megoldásokra specializálódott szakértői csapat. Ügyfeleik elsősorban a pénzügyi szektor képviselői, akiknek itthon és külföldön is kínálnak szakértői megoldásokat. Csapatukba keresünk most .NET fejlesztőt, aki most elsősorban a külföldi projektek támogatásáért felelne.

Feladatok

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • ASP.NET fejlesztési feladatok
  • belga és holland projektmunkában való részvétel
  • lehetőség új technológiák elsajátítására
  • Scrum metodológia alkalmazása
  • juniorabb kollégák mentorálása

Elvárások

  • 2-5 év fejlesztési tapasztalat
  • Minimum 2 év tapasztalat .NET fejlesztésben
  • ASP.NET fejlesztési tapasztalat
  • projekt szemléletmód
  • jó kommunikációs képesség
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök:

  • Angular 4.0 vagy AngularJS tapasztalat

Amit kínálunk

  • Barátságos, fiatalos munkahelyi környezet
  • Belvárosi elhelyezkedés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningek, éves karrierút tervezés
  • Home office lehetőség, rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Annamária Nagy
annamaria.nagy@randstad.hu
+36302909564
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.