Debug Engineer

Gyártásból származó kiesések elemzésére és azok vizsgálatára keresünk autóipari partnerünk számára Debug Engineer kollégát.

Feladatok

  • Komponensek bevizsgálásának megtervezése és végrehajtása
  • Vizsgálóberendezések széleskörű alkalmazhatóságának megtervezése és biztosítása
  • Mérési folyamatok és mérőeszközök optimalizálása
  • Vevői reklamációk és belső kiesések folyamatos elemzése
  • Vizsgálati tervek, jegyzőkönyvek készítése
  • Debug technikusok képzése a mérési folyamatokra
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, partnerekkel
  • Szükséges javítóintézkedések kezdeményezése
  • Debug technikusok munkájának felügyelete, beosztás összeállítása, mérőszámok meghatározása, azok lekövetése
  • Továbbképzések megszervezése

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Elektronikai, SMT gyártásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Utazási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Karrierlehetőség
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombbal tudsz vagy az alábbi e-mail címen:

Nóra Csergő
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.