Recepciós Asszisztens

Nemzetközi ügyvédi iroda angol nyelvtudással rendelkező Recepciós asszisztens munkatársat keres budapesti központjába határozott időre.

Feladatok

  • Telefonhívások fogadása és átirányítása, üzenetek átadása
  • Ügyfelek fogadása
  • Fénymásolás, scan-nelés, iratkezelés
  • Az iroda működéséhez szükséges eszközök beszerzése
  • Esetleges céges utak esetén utazásmanagement
  • Ügyvédek munkájának segítése, adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Az angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Recepciós tapasztalat
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség nemzetközi környezetben is
  • Nyitottság és rugalmasság

Amit kínálunk

  • átlagon felüli, modern munkakörnyezet egy elismert nemzetközi ügyvédi irodánál
  • fiatalos, innovatív csapat
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Suba
+36 1 411 2090
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.