Jogi asszisztens

Nemzetközi ügyvédi iroda angol nyelvtudással rendelkező Jogi asszisztens munkatársat keres budapesti központjába délutáni munkavégzéssel.

Feladatok

  • Az ügyvédi iroda mindennemű jogi adminisztrációs támogatása
  • belső rendszerek kezelése, ügyfélnyilvántartás karbantartása.
  • Jogi eljárással kapcsolatos dokumentumok, beadványok, okiratok előkészítése és feldolgozása
  • Tulajdoni lapok lekérése, céginfó lekérése, cégnyilvántartási rendszer kezelése
  • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • Esetleges külföldi utak szervezése, kapcsolattartás

Elvárások

  • Jogi vagy szakmai asszisztensi területen szerzett tapasztalat
  • Az angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Átlagon felüli, modern munkakörnyezet egy elismert nemzetközi ügyvédi irodánál
  • Fiatalos, innovatív csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes pozíció
  • Délutáni munkavégzés (13.00-21.00)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Suba
+36 1 411 2090
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.