Vevőszolgálati (After Sales) munkatárs

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk After Sales inside értékesítői pozícióba dinamikus kollégát biatorbágyi munkavégzéssel!

Feladatok

  • Akciók kidolgozása az egyes cégek igényeire szabva
  • Ajánlatok nyomon követése
  • Egyes kiemelt alkatrészek / anyagok direkt értékesítése belföldi ügyfeleknek
  • Szerviz ajánlatok készítése vevői megkeresésre, illetve a helyszíni javítás során felmerülő javítási szükségesség kapcsán

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny
  • Műszaki érdeklődés
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését is várjuk!
  • Informatikai ismeretek: Microsoft Office; SAP előny
  • Minimum középfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (magasabb szintű ismeret előny)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, gyors munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Biztos, stabil háttér egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Munkába járási támogatás, illetve céges busz Budapestről indulva

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bartók Dorka
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.