Hűtéstechnikai Szervizvezető

Légkezelő és szellőztetési berendezések szervizelésével foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk Szervizvezetőt.

Feladatok

  • hűtéstechnikai szervizcsapatok beosztása, napi munkájuk kontrollálása
  • ügyfelekkel való kommunikáció, egyeztetések
  • egyeztetés, kapcsolattartás más osztályokkal (logisztika, sales)
  • szerviz helyszínekre bejutáshoz szükséges dokumentumok ügyintézése
  • vállalatirányítási rendszer kezelése
  • számlázási tételek ellenőrzése, pénzügy részére előkészítés

Elvárások

  • hűtéstechnikai OKJ (magasabb végzettség előny)
  • 3 éves tapasztalat
  • minimum alapfokú angol

Amit kínálunk

  • kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • családias munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bianka Juhász
bianka.juhasz@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.