Francia nyelvű kapcsolattartó

Kiválóan beszélsz franciául és szívesen használnád a nyelvet a mindennapi munkád során?
Szeretnél modern munkakörnyezetben és jó csapatban dolgozni?
Érdekel az egészségmegőrzés és a természetes hatóanyagú termékek?
Ha a kérdésekre a válaszod igen, itt a lehetőség, amire mindig is vágytál!

Feladatok

  • bejövő és kimenő hívások és e-mailek kezelése: megrendelések felvétele, felmerülő problémák megoldása, után követése
– kapcsolattartás a disztribútorokkal és ügyfelekkel
  • szoros együttműködés a franciaországi raktárral
  • esetleges reklamációk, ügyfélpanaszok udvarias és hatékony kezelése
  • együttműködés és részvétel a vállalati eseményeken
  • igény esetén fordítás és tolmácsolás francia ügyfelek, értékesítők részére

Elvárások

  • kedves, kommunikatív személyiség
  • magas szintű francia nyelvtudás írásban és szóban a munkavégzéshez elengedhetetlen
  • francia nyelvi környezetben szerzett tanulmányi vagy munkatapasztalat komoly előnyt jelenthet
  • Microsoft Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent, de nem feltétel

  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjunk!

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • kiváló munkakörnyezet egy modern irodaházban
  • jó hangulatú, nemzetközi csapat
  • sokszínű munkakör, ahol folyamatosan használhatod a nyelvtudásod

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ne habozz, talán épp Téged keresünk!
Kattints a "jelentkezzen most" gombra, vagy küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre:
Böhm-Sáfrány Orsolya
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.