Összeszerelő operátor

Feladatok

Összeszerelő operátorokat keresünk Miskolci gyáregységekbe, azonnali kezdéssel!

Elvárások

Minimum 8 általános iskolai végzettség,
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
Többműszakos munkarend vállalása (3-4 műszak),
Jó kézügyesség, monotonitástűrés.

Amit kínálunk

Versenyképes juttatasi csomag (cafeteria, 100%-os útiköltségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt, többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség) modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet, fejlődési lehetőség, stabilitás, hosszú távú lehetőségek.

Határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Önéletrajzot a beata.partai@randstad.hu e-mail címre várunk, érdeklődni a +36 30 281 3989-es telefonszámon lehet.
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.