CNC Gépkezelő

Német tulajdonú, nemzetközileg elismert partnercégünk számára keresünk CNC gépkezelő kollégákat azonnali kezdéssel.
PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok

  • Egyedi és széria alkatrészek legyártása műszaki rajz alapján CNC vezérlésű esztergagépeken
  • Rendszeres minőségellenőrzés a gyártott darabokon, szükség esetén a beavatkozások elvégzése (szerszám csere, program korrekció, stb.)
  • Napi karbantartási feladatok (olajozás, hűtőfolyadék pótlása), az időszakos karbantartási feladatok figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Releváns középfokú OKJ-s végzettség (CNC gépkezelő képesítés)
  • Mérésekben szerzett tapasztalat (tolómérő, mikrométer, menetkaliber)
  • CNC gépkezelésben szerzett gyakorlat
  • Képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre
  • 3 műszakos 8 órás műszakrend vállalása (H-P)

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és 40-50%-os műszakpótlék
  • Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
  • Teljesítmény alapú prémium az első munkanaptól
  • Szakmai és karrier előrelépési lehetőségek, továbbképzési lehetőségek
  • Modern és tiszta munkakörnyezet
  • Kiváló közösség, vállalati szabadidő programok
  • Ingyenes céges buszjárat az Árpád hídi metrómegállótól minden műszakban

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Déri Piroska
06 30 340 89 02
piroska.deri@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.