Karbantartó mérnök

A Tungsram Csoporthoz bővülés miatt keresünk karbantartó mérnök kollégát gépészmérnök végzettséggel, aki már 2+ év tapasztalat szerzett gyártó környezetben!

Feladatok

Karbantartó mérnökként az időd nagyobb részét a gyártásban, az integrált gyártósorok között fogod eltölteni, fő feladataid a következőképp alakulnak:

  • a gyártósorok megfelelő műszaki állapotának fenntartása és fejlesztése
  • a gyártó gépekkel kapcsolatos műszaki dokumentációk kezelése
  • kapcsolattartás a központi karbantartási szervezettel.
  • gyártósorok karbantartási terveinek készítése gép-állapotfelmérések alapján
  • a gyártás műszaki és minőségjavító feladataiban való részvétel és azok támogatása
  • a területhez tartozó gyártási mutatószámok folyamatos nyomonkövetése, riportálása
  • karbantartási költségek csökkentése és folyamatos nyomonkövetése
  • karbantartási alkatrészek felügyelete, kapcsolattartás a külső alkatrész beszállítókkal ill. szolgáltató cégekkel
  • nyári leállás alatti karbantartás tervezése és kivitelezése
  • beszállítók keresése a költségek csökkentése érdekében
  • TPM rendszer fenntartás és fejlesztés

Elvárások

Ha szeretsz a gyártásban lenni, jó a kommunikációs készséged, és érdekel a karbantartás, akkor mindenképpen érdemes jelentkezned!

Amire szükség lesz:

  • gépészmérnök végzettség
  • gyártásban szerzett karbantartó mérnöki tapasztalat
  • AutoCAD 2D és Solidworks haladó szintű ismerete
  • MS Office felhasználói ismeret
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • Six Sigma, Lean, TPM ismeret

Amit kínálunk

Miért érdemes beadnod a jelentkezésed?

  • hatalmas tudásbázis, nagyon sokat lehet tanulni
  • megismerheted a gyártás részletes működését egy nagy múlttal rendelkező cégnél
  • a cég átalakulása kapcsán izgalmas új projektek jönnek
  • béren kívüli juttatási csomag, sportolási támogatás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
+3630-265-5237
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.