TMK Karbantartó

Szeretne egy fejlődő, sikeres karbantartási csoport tagja lenni? Modern, tiszta gyártókörnyezetben szeretne dolgozni?

jelentkezzen!

Német technológiát használó budapesti gyártócéghez keresek TMK karbantartó pozícióba új munkavállalókat.

Feladatok

  • Belső szabályzatok és utasítások betartása.
  • Az ellenőrzési feladatok végrehajtása a kiadott terv alapján.
  • A felügyeletére bízott berendezések működési feltételeinek biztosítása.
  • A tervszerű megelőző karbantartási munkálatok határidőre történő elvégzése.
  • A működéshez szükséges intézkedések, anyagok, eszközök igényének jelzése a felettesének.
  • Üzemelteti a technológiai folyamatot kiszolgáló eszközöket gépkönyvek, működési/műszaki leírások és karbantartási szerződések szerint.
  • Karbantartás számítógépes rendszerét használja.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (géplakatos, szerszámgép szerelő vagy karbantartó)
  • Szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Szerszámgépek mechanikus, hidraulikus, pneumatikus rajzok olvasása
  • 3 műszak vállalása

Előny német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Motiváló csapat
  • Modern gyártási technológia

Munkavégzés: 23. kerület Budapest

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.