Elektromos Karbantartó

Szeretne egy fejlődő, sikeres karbantartási csoport tagja lenni? Modern, tiszta gyártókörnyezetben szeretne dolgozni?

jelentkezzen!

Német technológiát használó budapesti gyártócéghez keresek Elektromos karbantartó pozícióba új munkavállalókat.

Feladatok

  • Elektromos és mechanikus karbantartási feladatok ellátása a szerelde egész területén
  • Szerszámgépek javítása
  • Karbantartás fejlesztése
  • Daruk, mérőeszközök, mosógépek javítása

Elvárások

  • Erősáramú végzettség
  • Három műszak vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Siemens/Fanuc/Heidenhein szerszámvezérlők ismerete
  • Jogosítvány (B)

Munkakör betöltése során előnyt jelent:
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • PLC ismeret
  • Biztonsági rendszerek ismerete
  • Forgácsolási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Motiváló csapat
  • Modern gyártási technológia

Munkavégzés: 23. kerület Budapest

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.