Adósságkezelési munkatárs

Magyarország egyik legnagyobb, lakossági fogyasztási hitelezési tevékenységre specializálódott pénzügyi intézete keres jelentkezőket az alábbi pozíció betöltésére:

3 fő Telefonos Adósságkezelési munkatársat.

Feladatok

· Fizetési elmaradásban lévő ügyfelek telefonon történő megkeresése

· Ügyfelek tájékoztatása az adósság rendezésének módjáról, következményekről

· Fizetési hajlandóság elérése, befizetések nyomon követése

· A telefonhívással összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

· Középfokú végzettség

· Követeléskezelési vagy értékesítési tapasztalat

· Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

· Ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet

· Határozott, udvarias fellépés

· Kiváló kommunikációs készség

· Precíz, pontos és gyors munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (havi fix alapbér+teljesítményalapú bónuszrendszer)

  • Stabil háttér

  • Belvárosi iroda

  • Fiatal, motiváló csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
+36 30 98 100 58
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.