Textil raktári munkatárs

Te vagy a mi emberünk,
ha raktárosi, árufeltöltői tapasztalattal rendelkezel,
ha a munkád akkor is precízen végzed, ha sok feladatot kapsz egyszerre és ebben még jól is érzed magad!

Jelentkezz Raktárosnak textilipari partnercégünkhöz!

Feladatok

  • beérkező áru átvétele, eltárolása;
  • megrendelt ruhák kiadása;
  • ügyfél által visszaküldött munkaruhák cseréje, selejtezése;
  • a raktári rend fenntartása, leltárvezetés.

Elvárások

  • min.szakmunkás végzettség
  • raktári vagy árufeltöltői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • pontos, alapos munkavégzésre való törekvés
  • jó fizikum, állóképesség
  • alapfokú számítógépes ismeretek: excel, word és internetböngésző

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Korrekt alapbér + Teljesítménybónusz+BKV bérlet
  • Próbaidő után választható kafetéria

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.